O našem týmu

Vždy je vhodná doba udělat to, co je správné.

ikonka

NÁŠ LÉKAŘSKÝ TÝM

Náš tým pojí dohromady společný pohled na věc, a uznávání tradičních
hodnot, stejně jako rozumný alternativní přístup k medicíně (ayurveda,
homeopatie, tradiční čínská medicína aj.)

MUDr. Jaroslava Chaloupková

Po promoci na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy nastoupila na dětské oddělení nemocnice v Ústí nad Orlicí, kde pracovala do své atestace v listopadu 1980. V roce 1981 se vrátila zpět do Prahy, kde nastoupila na pediatrickém obvodě v Horních Počernicích, od ledna 1993 zde pracuje jako privátní lékař. Během své praxe spolupracovala na řadě klinických studií farmaceutických firem, dále studie WHO monitorující dětskou obezitu a zabývala se i protidrogovou prevencí v ordinacích praktických lékařů. Zajímá ji příroda, chalupaření, cestování, homeopatie a čínská medicína.

chaloupkova@pedimed.cz
MUDr. Jaroslava Chaloupková

MUDr. Zuzana Křížová

Po maturitě na litomyšlském gymnáziu studovala do roku 2009 na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po promoci nastoupila na dětské oddělení nemocnice ve Svitavách. V roce 2014 atestovala z dětského lékařství a od roku 2016 si doplňuje specializaci v oboru dětská neurologie. Během praxe zastupovala v ordinacích praktických dětských lékařek na Svitavsku a později i v Horních Počernicích, několik let působila jako vedoucí na letních táborech a lyžařských kurzech dětí s cukrovkou. Baví ji pěstování rajčat, výtvarné a rukodělné práce, vysokohorská turistika a procházky v přírodě.

krizova@pedimed.cz
MUDr. Zuzana Křížová

Šárka Karásková

Po maturitě na střední zdravotní škole v roce 1984 pracovala 2 roky na lůžkovém oddělení dětské chirurgie ve FN Motol. Po mateřské dovolené si profesní kariéru přechodně zpestřila prací v pekárně. Od roku 1996 až dosud je zaměstnána v ordinaci praktické dětské lékařky MUDr. Chaloupkové. Má ráda práci na zahrádce, toulky po krásách naší vlasti, hrátky se svou vnučkou a krásné počasí.

karaskova@pedimed.cz
Šárka Karásková
ikonka

NAŠI PACIENTI ŘEKLI

Váš názor je pro nás velice důležitý. Snažíme se pozorně naslouchat všem podnětům ze strany dětí i rodičů a jde-li to, zareagovat změnami a vylepšeními při poskytování naší péče.

VIKTORIE MALÁ

Mám ráda doktorku Zuzanu. Propíchla mi uši a vůbec to nebolelo. Taky mi půjčila medvídka. Jiných doktorů se docela bojím.

VIKTORIE MALÁ
MARIE PŘECECHTĚLOVÁ

Za paní doktorkou Chaloupkovou pravidelně docházím nyní již s druhým dítětem. Lituji jediného, že jsem PEDIMED neobjevila dříve.

MARIE PŘECECHTĚLOVÁ
JARMILA VRTOŠIVÁ

Prošli jsme s Pepíčkem několika ordinacemi, ale po návštěvě Pedimed už více nehledáme. Perfektní péče – doporučuji všem!

JARMILA VRTOŠIVÁ